Connect:

Phone: (415) 759-2811

Community & Inclusivity

kylewilkinn
 
Notifications
Clear all
kylewilkinn
kylewilkinn
Group: Registered
Joined: 2021-10-21
New Member

About Me

Media są bardzo ważne dla mody i słusznie mogą

Thời trang tuổi 40 và những item ấn tượng không thể bỏ qua - IZZI

przypisać sobie zasługę za rozprzestrzenianie się każdego nowego stylu i trendu na mapie świata. Blogi modowe lớn najnowszy sposób komunikowania najnowszej mody. Przed blogami istniały strony internetowe o modzie, felietony w gazetach i magazynach, magazyny modowe. Jednym z najbardziej znanych magazynów modowych jest Vogue. Został założony w 1892 roku i jest najdłużej działającym magazynem modowym na świecie, którego wersje ukazują się w Anglii, Francji, Włoszech, Niemczech i innych krajach. Wpływ Vogue'a wzrósł po II wojnie światowej. Gotowi do noszenia projektanci i firmy perfumeryjne byli ich największymi reklamodawcami. W latach 50., 60. I 70. Telewizja pojawiała się w programach telewizyjnych, takich jak Today i inne programy poranne.

⏩⏩⏩ Zobacz więcej:http://www.pomodroido.com/?p=17

Kilka lat temu Project Runway stał się jednym z najczęściej oglądanych reality show w telewizji. W każdym sezonie pojawia się nowy projektant z własną linią mody. Sponsorem pokazu jest znany dom towarowy, firma zajmująca się pielęgnacją włosów oraz firma makijażowa. Jurorami są modelka, redaktorka magazynu modowego, znana projektantka i cotygodniowy gość. Program ten obserwuje grupę osób, które chcą zostać projektantami mody, przechodząc przez każdy etap konkursu. Na koniec trzej pozostali projektanci konkurują z linią, którą stworzyli za miesiąc lub dwa. Jest to prezentowane podczas tygodnia mody Mercedes Benz w Bryant Park w stanie Nowy Jork. Zwycięzca otrzymuje duży czek za pracę przy produkcji własnej linii, która będzie sprzedawana w głównym domu towarowym.

▶▶▶ Chodź za mną:http://www.w2gis.org/?p=16

Fashion Week lớn duże wydarzenie branżowe. Jeden odbywa się w każdej z wielkich stolic mody. W tym tygodniu największe domy mody i projektanci prezentują swoje najnowsze projekty i style. Jest tydzień mody w Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku. Te tygodnie występują dwa razy w roku w przypadku mody jesienno-zimowej i wiosenno-letniej. Odbywają się one z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, aby kupujący i redaktorzy magazynu mogli zobaczyć projekty przed zamówieniem ich na swoje miejsce. Pierwszy tydzień odzieży damskiej to Nowy Jork, następnie Londyn, Mediolan i Paryż. Linie odzieży męskiej są pokazane pomiędzy w Mediolanie.

⏯⏯⏯ Dowiedz się więcej: http://www.leboudoirdeserendipity.com/wolka-kosowska-and-clothing-wholesale-italy/

 

Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: